Ваги торгові ВТЕ-Т1-ДВ (СВ)
Ваги торгові ВТЕ-Т1-ДВ (6кг/15кг/30кг) використовують підприємства, що торгують, на складах для фасування та обліку продукції. Важливою функцією є можливість контролювати ввімкнення і вимкнення економ режиму. Найзручніша модель для застосування на холодильних вітринах.
Характеристики:
|
Основні |
|
|
Виробник |
Центровес (Україна) |
|
Тип ваг |
Торгові |
|
Тип керування |
Електронні |
|
Живлення |
Мережа 220 В |
|
Акумулятор |
Да |
|
Максимальна робоча температура |
0℃ |
|
Мінімальна робоча температура |
-40 ℃ |
|
Опис платформи ваг |
|
|
Довжина платформи |
285 мм |
|
Ширина платформи |
230 мм |
|
Додаткові характеристики |
|
|
Стійка |
Немає |
|
Дисплей |
Світлодіодний |
|
Функція занулення |
Да |
|
Функція підсумовування |
Да |
|
Автоматичний економрежим |
Да |
|
Час роботи від акумулятора |
До 100 годин |
|
Тарування |
Да |
|
Межа зважування |
6кг/15кг/30кг |
|
Крок поділки |
1г/2г/5г |
|
Гарантійний термін |
12 міс |
|
Держповірка |
Да |
|
Модель |
Межа зважування |
Найменша межа зважування |
Дискретність |
Розмір платформи |
|
ВТЕ-6Т1-ДВ |
6 кг |
20 г |
1 г |
285 x 230 |
|
ВТЕ-15Т1-ДВ |
15 кг |
40 г |
2 г |
285 x 230 |
|
ВТЕ-30Т1-ДВ |
30 кг |
100 г |
5 г |
285 x 230 |
Гарантія 1 рік.
Повірка включена в вартість.
Знайшли вподобаний товар дешевше, ніж у нас?
Отримайте додаткову знижку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 285 мм |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |

