ВТЕ-Центровес-6/15/30 Т1-К
Представляємо до вашої уваги професійні ваги, без яких не є можливим визначення ваги та відповідно ціни товару. Це ваги сучасної модифікації та вирізняються багатофункціональністю й компактністю, і успішно можуть використовуватися як у супермаркетах, так і під час організації тимчасових точок продажу. Вони можуть працювати як від мережі, так і від акумулятора.
- працюють без підзарядки до 100 год.,
- світлодіодний (СВ) дисплей,
- автоматичний економ режим,
- пиловологозахисний чохол,
- автоматичне обнулення,
- тара на всій межі зважування,
- підрахунок вартості товарів та їх кількості,
- пам'ять на 3 осередки цін товару,
- розрахунок решти,
- режим зважування тварин,
- час стабілізації ваги не більше 3 сек,
- рівень захисту IP20,
- температурний режим -10 до +40°C
|
Виробник |
Центровес (Україна) |
|
Тип ваг |
Торгові |
|
Тип керування |
Електронні |
|
Середній |
|
|
Живлення |
Мережа 220 В |
|
Акумулятор |
Да |
|
Максимальна робоча температура |
+40℃ |
|
Мінімальна робоча температура |
-10 ℃ |
|
Опис платформи ваг |
|
|
Довжина платформи |
320 мм |
|
Ширина платформи |
230 мм |
|
Матеріал платформи ваг |
Нержавіюча сталь |
|
Додаткові характеристики |
|
|
Стійка |
немає |
|
Дисплей |
Двохсторонній |
|
Функція обнулення |
Да |
|
Функція підсумовування |
Да |
|
Автоматичний економрежим |
Да |
|
Межа зважування |
6кг/15кг/30кг |
|
Крок поділки |
1г/2г/5г |
|
Гарантійний термін |
12 міс |
|
Держповірка (Cертифікація) |
Да |
Модифікації моделей:
|
Модель |
Межа зважування |
Найменша межа зважування |
Дискретність |
Розмір платформи |
|
ВТЕ-Т1-К |
6 кг |
20г |
1 г |
320 x 230 |
|
15 кг |
40г |
2 г |
320 x 230 |
|
|
30 кг |
100г |
5 г |
320 x 230 |
Гарантія 1 рік.
Повірка включена в вартість.
Знайшли вподобаний товар дешевше, ніж у нас?
Отримайте додаткову знижку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 320 мм |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |





