Термінал збору даних Argox PT-6020W
Термінал збору даних Argox PT-6020W — зручний і ергономічний термінал збору даних ARGOX PT-60 обладнаний контрастним дисплеєм діагоналлю 2,4 дюйма та роздільною здатністю 320х240 пікселів. Пристрій створений для мобільного збору даних, пов'язаних із пересуванням товарів і матеріалів на складі.
| Процесор: | ARM9 (266 МГц) |
| Операційна система: | Windows Embedded CE 5.0 |
| Пам'ять: | 128 Мбайт DRAM; 128 Мбайт Flash |
| Слоти розширення: | слот для SD карт пам'яті |
| Дисплей: | 2,4" LCD TFT Transmissive, 320 x 240 QVGA 65 000 кольорів із сенсорною панеллю |
| Додаткова індикація: | Сповіщення: спікер, вібрація |
| Клавіатура: | 29 клавіш (букви та цифри) |
| Можливості програмування: | Visual C++4.0, Visual Studio.NET, Visual Studio 2005, Windows CE SDK |
| Параметри сканера: | Далекобійний світлодіодний сканер із роздільною здатністю 2048 пікселів; мінімальна роздільна здатність 0,127 мм (5 мм) для PCS 90% |
| Швидкість і дальність сканування: | швидкість сканування 400 скан/с; дальність сканування 600 мм (code 39, 20mils, PCS 90%) |
| Тип штрих-кодів: | 1D: Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, Codabar, EAN 8, EAN 13, Industrial 2/5, Interleaved 2/5, Standard 2/5, MSI/Plessey, UK/Plessey, Telepen test, UPCA, UPCE, Matrix 2/5, China Post, RSS-14, RSS-Limited, RSS-Expanded, Italian Pharmacy tes |
| Інтерфейс під'єднання: | USB; RS-232 |
| Wi-Fi: | 802.11 b/g |
| Пиловологозахист: | IP54 |
| Ударостійкість: | Витримує 4 падіння на 6 сторін із висоти 1,2 м |
| Захист від електророзряджання: | ±15 КВ повітряного розряду; ±8 КВ прямого розряду |
| Відповідність стандартам EMC: | FCC, CE, BSMI, CCC |
| Акумулятор: | основний Li-Polymer 1950 мА·год, 3,7 В; опціонально пістолетна ручка з акумулятором Li-ion 4400 мА·год, 3,7 В |
| Робоча температура: | от -10 до +60°C |
| Температура зберігання: | от -20 до +70°C |
| Вологість (без конденсату): | Від 10 до 90% (без конденсату рідини) |
| Вага (г): | 250 г (включно з батарею) |
| Габарити (мм): | 169 x 70,1 x 34 мм |
| Цвет: | Темно-сірий |
| Комплект постачання: | термінал, акумулятор, CD-диск, комунікаційний кабель (USB) з можливістю підзаряджання, блок живлення, ремінець, стилус |
| Аксесуари (замовляйться додатково): | Пістолетна ручка з Li-ion акумулятором, комунікаційна підставка з підзаряджанням батарей терміналу, зарядна станція для 4 акумуляторних батарей, кобура для носіння: на плечі/на поясі, стилус |
| Виробник: | Argox (Тайвань) |
Модельний ряд
ТСД Argox PT-60 — далекобійний світлодіодний, Windows Embedded CE 5.0, 128 Мбайт RAM/128 Мбайт Flash, Клавіатура 29-клавішна, Акумулятор 1950 мА·год
ТСД Argox PT-6020 — Далекобійний світлодіодний, Windows Embedded CE 5.0, 128 Мбайт RAM/128 Мбайт Flash, Клавіатура 29-клавішна, Акумулятор 1950 мА·год, Wi-Fi
ТСД Argox PT-6021 — Далекобійний світлодіодний, Windows Embedded CE 5.0, 128 Мбайт RAM/128 Мбайт Flash, Клавіатура 29-клавішна, Акумулятор 1950 мА·год, Wi-Fi, пістолетна ручка

