Термінал збору даних CipherLab RS30
Cipher RS30 – перший надлегкий термінал збору даних від компанії CipherLab, спроектований на платформі Android. Одним з головних переваг пристрою став великий 4,7-дюймовий трансмісивний сенсорний екран, здатний працювати при недостатній та надлишковій освітленості. Дисплей виконаний за новою технологією з захисним покриттям Corning Gorilla glass III. CipherLab RS30 має вбудовану 8-мегапіксельну камеру зі спалахом для створення високоякісних знімків товару на складі.
Великий об'єм пам'яті дозволяє працювати з різними програмами і завантажувати великі масиви даних в базу, а потужний 4-ядерний процесор Cortex 1.3 GHz Quad Core забезпечує ефективну роботу.
Термінал підтримує роботу з усіма відомими на сьогоднішній день бездротовими інтерфейсами: Bluetooth - Class II (для синхронізації з мобільними пристроями і периферією, GSM / GPRS / EDGE для роботи в якості мобільного телефону і пакетної передачі даних, Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n для бездротового доступу в інтернет, системами навігації GPS і AGPS, NFC. CipherLab RS30 може працювати так радіочастотний термінал, синхронізацію з сервером в режимі онлайн (технологія WLAN).
Потужний Li-ion акумулятор 3100 маг забезпечує від 8 до 10 годин безперервної роботи при повному навантаженні, що дозволяє співробітникові складу не думати про підзарядку терміналу протягом всієї зміни.
Клас захисту – IP54 (пилозахищений із захистом від бризок). Пристрій витримує до 6 падінь з висоти 1,2 метра і до 150 невеликих падінь з 0,6 м. Все це дозволяє використовувати термінал в несприятливих умовах. Для того щоб продовжити термін служби ТСД і підвищити її стійкість до негативних впливів виробники розробили захисний бампер на корпус.
| Клас ТСД | Середній |
| Online передача даних | Так |
| Дальність зчитування | Standard Range (SR) |
| Зв'язок по Bluetooth | Так |
| Операційна система | Android |
| Тип зчитувача ТСД | Имиджер |
| Зв'язок по Wi-Fi | Так |
| Артикул | CIPHER RS30 |
| Зв'язок GPRS | Так |
| Пам'ять | 1GB RAM x 8GB Flash |
| Клавіатура | спеціальна клавіша для сканування, 4 програмовані клавіші |
| Камера | Так |
| Голосовий зв'язок | Так |
| Ємність акумулятора | Li-ion; 3.7 V 2500 маг |
| Сенсорний екран | Так |
| Температура роботи | -20 +50 °C |
| Дозвіл екрану | інший |
| Ударостійкість | 1,2 м (1,5 м з кожухом) |
| Клас захисту | IP54 |
| Дисплей (in) | 4,7 |
| Форм-фактор ТСД | Ручний |
| Виробник (Brand) | CIPHER LAB |
| Країна виробник | ТАЙВАНЬ (КИТАЙ) |
Гарантія – 1 рік. Післягарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації
Знайшли дешевше ніж у нас?
Отримайте знижку!

