Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги Платформні до 2000 кг
Наша компанія надає послугу Платформні ваги на прокат.
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Вживані |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Найбільша межа зважування | 2000 кг |
| Найменша границя зважування | 20 кг |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 1000 г |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал платформи ваг | Чорна сталь |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |
| Колір символів індикатора | Червоний |

