Ваги фасувальні торговельні ВТЕ-Центровес 6-15-30 Т1ДВ-Е
ВТЕ-Центровес 6-15-30 Т1ДВ-Е застосовуються для виносної торгівлі в кіосках, продуктових магазинах, на ринках, в кафе, ресторанах, м'ясних, кулінарних, овочевих, кондитерських відділах. З цими вагами ви зможете зважувати швидше та якісно обслуговувати ваших покупців. Зручні в експлуатації, легко складаються під час транспортування та монтуються на місці експлуатації. Наявність вбудованого акумулятора дає змогу й далі обслуговувати клієнтів навіть у разі вимкнення електроенергії, і під час виїзної торгівлі до 150 годин. Електронні ваги прості в експлуатації, точні, надійні та доступні за ціною.
Характеристики:
|
Основні |
|
|
Виробник |
Центровес (Україна) |
|
Тип ваг |
Торгові |
|
Тип керування |
Електронні |
|
Середній |
|
|
Живлення |
Мережа 220 В |
|
Акумулятор |
Да |
|
Максимальна робоча температура |
+40℃ |
|
Мінімальна робоча температура |
0 ℃ |
|
Опис платформи ваг |
|
|
Довжина платформи |
330 мм |
|
Ширина платформи |
240 мм |
|
Матеріал платформи ваг |
Нержавіюча сталь |
|
Додаткові характеристики |
|
|
Стійка |
Немає |
|
Дисплей |
Рідкокристалічний |
|
Час роботи від акумулятора |
До 150 годин |
|
Функція занулення |
Да |
|
Функція підсумовування |
Да |
|
Автоматичний економрежим |
Да |
|
Межа зважування |
6кг/15кг/30кг |
|
Крок поділки |
1г/2г/5г |
|
Гарантійний термін |
12 міс |
|
Держповірка(Cертифікація) |
Да |

Модифікації моделей:
|
Модель |
Межа зважування |
Найменша межа зважування |
Дискретність |
Розмір платформи |
|
ВТЕ-Т1ДВ-Е |
6 кг |
20г |
1 г |
330 x 240 |
|
15 кг |
40г |
2 г |
330 x 240 |
|
|
30 кг |
100г |
5 г |
330 x 240 |
Гарантія 1 рік.
Повірка включена в вартість.
Знайшли вподобаний товар дешевше, ніж у нас?
Отримайте додаткову знижку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 330 мм |
| Ширина платформи | 240 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |

