Ваги чекодрукувальні 150 ВП1 300 ВП1 Преміум
Особливості ваг 150ВП1 300ВП1 Преміум
Товарні підлогові ваги застосовуються для статичного зважування вантажу на торгових, виробничих, сільськогосподарських, будівельних підприємствах. Ваги компанії "Везомірні системи" 60/150 ВП1 до 60/150 кг, точність 20/50 , обладнані інтерфейсом RS-232, який дає можливість під'єднання до комп'ютера або принтера, передбачений високий захист датчиків і ваговимірювального приладу від вологи та пилу. Для автономної роботи передбачений вбудований акумулятор. Надійна платформа підлогових товарних ваг моделі 60/150 ВП1 виготовлена з неіржавкої сталі.

Ваги товарні електронно-тензометричні ВП1 мають такі переваги:
· Ваги відповідають новітньому ДСТУ EN 45501:2007;
· Ваги виробництва України — це своєчасне та якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, наявність комплектуючих і запасних частин;
· Технічні рішення й елементна база дають змогу здійснювати післягарантійне обслуговування в більшості сервісних центрів в Україні;
· Запас міцності датчика у 50% MAX запобігає виходу з ладу одного з дорогих елементів ваг;
· 72 години автономної роботи;
· Наявність інтерфейсу RS — 232 для під'єднання до комп'ютера або принтера;
· Швидке та стабільне зважування: час стабілізації показань не більш ніж 4 с;
· Яскравий світлодіодний індикатор із висотою символів 50 мм;
· Функція підсумовування та тарування;
· Платформа з неіржавкої сталі;
· Наявність покажчика рівня та регульованих ніжок для правильного встановлення та підвищення точності зважування;
· Високий пило-вологозахист датчика (IP67) і ваговильового приладу (IP 54);
· Діапазон робочої температури від -10 до +45 °C;
· Термін експлуатації не до 10 років.
|
Модель ВП1 |
MAX, кг |
MIN, кг |
Ціна поділки, г |
Розмір платформи, мм |
|
60 |
0,4 |
20 |
400х500 |
|
|
150 |
1 |
50 |
400х500 |

| Вагова платформа | |
|---|---|
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Основні | |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Виробник | ВІС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Найбільша межа зважування | 300 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ваг | Товарні |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |
| Індикатор | |
| Колір символів індикатора | Червоний |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |
| Пило - та вологозахист | |
| Ступінь захисту вагопроцесора | IP65 |



