Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зевс ВПЕ-2000-4(H1010) Преміум
Металева платформа платформних чотиридатчикових ваг Зевс покрита емаллю. Використовуються 4 тензодатчики фірми «ЗЕМІК» (сталь покрита нікелем), індикатор зважування — неіржавка сталь. Гарне поєднання ціни та якості.
Детальний опис Зевс ВПЕ-2000-4(H1010) Преміум
| Марка ваг | Дискретність, г | Найбільша межа зважування, кг | Розмір платформи, мм |
| Зевс ВПЕ500-4(H1010) | 200 | 500 | 1000х1000 21 700 грн. |
| Зевс ВПE1000-4(H1010) | 500 | 1000 | 1200х1200 23 500 грн. |
| Зевс ВПE2000-4(H1010) | 500 | 2000 | 1200х1500 25 000 грн. |
-Повнофункціональний індикатор МВ12 (корпус із неіржавкої сталі) з кронштейном для кріплення та можливістю регулювання кута нахилу корпусу індикатора;
-IP 65; -10 °C до +40 °C;
-автономне живлення;
-RS 232 + струмова петля 20 mA;
-сумування маси вантажу;
-зважування тварин;
-штучний підрахунок;
-звукова сигналізація заданих значень;
-індикатор комплектується п'ятиметровим морозостійким кабелем в армованій пластиковій гофрі;
-тензометричні датчики ZEMIC USA inc, сталь із нікелевим покриттям;
-металева пофарбована платформа з підвищеним запасом міцності, витримує статичне навантаження у 2,5 раза перевищує найбільшу межу зважування;
-диск із програмою Easy Scales для обліку та контролю зважування + кабель для під'єднання до ПК.
Ваги «ЗЕВС» внесені в Годреєстр України No У 2759-08.
Гарантійний термін експлуатації 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 500 г |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Кількість тензометричних датчиків | 4 шт. |
| Найбільша межа зважування | 2000 кг |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Вагова платформа | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |






