POS-термінал Flytech POS 357 17
Короткі характеристики: Intel® Celeron® M 1.86GHz / RAM 1GB / HDD 160GB / Дисплей17" / MSR. Технічні та функціональні характеристики POS-357 роблять його незамінним рішенням для фаст-фудів, ресторанів швидкого харчування, готелів і розважальних комплексів.
POS-357 побудований на базі найкращих компонентів виробництва компанії Intel. Потужний процесор Intel Pine Trail з тактовою частотою 1,8 ГГц у комплекті з 1 Гб оперативної пам'яті та 160 Гб тонким жорстким диском забезпечують максимально високу продуктивність під час виконання завдань. Новий термінал має не тільки традиційний для Flytech кількістю COM і USB-портів, а й LPT-роз'єм. Зрозуміло, до терміналу можна також приєднати грошову скриньку та POS-клавіатуру з інтерфейсом PS/2.
Завдяки екрану з діагоналлю 17" і роздільній здатності 1280х1024 POS-357 є в деякому роді унікальним на ринку контактних терміналів, пропонуючи набагато більшу інформативність, доступніше меню та додаткову рекламу.
Новий POS-357 задовольнить усі вимоги там, де необхідний функціональний, інформативний монітор і доступ до інформації.
Основні особливості:
- Швидкий доступ до основних компонентів забезпечує легкий сервіс
- Великий вибір опцій (MSR, iButton тощо)
- Миттєвий доступ до жорсткого диска
- Продумана ергономічна конструкція
- Можливість кріплення на стіну
- Опціонально: дисплей покупця
| Характеристики Flytech POS357 | |
| CPU | Intel® Pine Trail D525 Duo CoreTM 1.8G |
| RAM | DDR3, SO-DIMM x 1, 1GB/2GB/4GB, 800MHz |
| Жорсткий диск | 2.5" HDD x 1 w/ SATA |
| Розміри | 415х260х358мм |
| Вага | 9 кг |
| Живлення | 90-ват зовнішній адаптер живлення |
| Підтримка ПЗ | Windows® XP Professional, POSReady 2009, Windows® XP Embedded, Windows® XP Professional for Embedded, Windows® 7, Linux |
| Порти | 4xRS, 4xUSB2.0, 1xLAN, 1xVGA, 1xRJ11, 1xPS/2, 1xLPT |
| MSR | Є |
| Гарантія | 12 міс |

