Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги кранові до 5 тонн в оренду
Наша компанія надає послугу Кранові ваги напрокат.
Ваги кранові Робочий діапазон 5000 кг.
Умови оренди:
За готівку — вартість оренди (прокату) 800 грн. доба.
По безготівковому розрахунку ваги в оренду надаються мінімум на три доби — вартість оренди 2880 грн.
Заставна сума - 10 000 грн.
У разі псування кранових ваг заставна сума не повертається, при цьому кранові ваги залишаються Вам.
|
|
|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Вживані |
| Принцип роботи | Електронний |
| Найменша границя зважування | 40 кг |
| Найбільша межа зважування | 5000 кг |
| Дискретність | 2 кг |
| Пульт дистанційного керування | Так |
|
| Живлення | Акумулятор |