Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги товарні CAS BW 60RB/150RB
Підлогові ваги CAS SW-RB – першокласне рішення для зважування
вантажів як в приміщенні, так і поза його. Це спеціалізована серія ваг для роботи в умовах підвищеної вологості.
Детальний опис CAS BW 60RB/150RB
| Марка ваги | Дискретність,г | Маса ваги, кг | Найбільша границя зважування, кг | Розмір платформи, мм |
| BW-60RB | 20 | 17,4 | 60 | 405×525 |
| BW-150RB | 50 | 17,4 | 150 | 405x525 |
- Поворот і нахил вагового індикатора типу BI;
- Тип дисплея: рідкокристалічний або флуоресцентний
- Водозахисне виконання по класу IP-65, датчик герметизований;
- Обмежувальні упори для механічного захисту датчика;
- Живлення від мережі через адаптер або від батарей;
- Автоматичне відключення живлення в перервах;
- Вибірка маси тари з усього діапазону зважування;
- Компараторний і лічильний режими роботи;
- Усереднення показів маси при нестабільному навантаженні;
- Мембранна клавіатура;
- Діагностика несправностей;
- Інтерфейс RS-232;
- Підсвічування дисплея (В)
- Діапазон робочих температур, °C:-10 ~ +40 ;
Гарантійне (12 міс.) та післягарантійне обслуговування.
Ваги внесені у Держреєстр України за № У 960-08.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAS |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Найбільша межа зважування | 150 кг |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Пило - та вологозахист | |
| Ступінь захисту вагопроцесора | IP65 |
| Ступінь захисту датчиків | IP65 |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |

