Торгові підлогові ваги з платформою для будівельних товарів, посилок, сировини, насипних вантажів CAS DB-H 60/150



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги торговельні CAS DВ-Н 60/150
Особливості ваг CAS DВ-Н 60/150
Ваги підлогові належать до середнього класу точності. Платформна конструкція використовується для визначення вагових показників вантажів масою до 60 кг (версія CAS DB-60Н) і до 150 кг (модель CAS DB-150Н).
Електронні підлогові ваги застосовуються для сільськогосподарської, будівельної продукції, відправки вантажів експрес-перевізниками, зважування насипних і цільних вантажів, сировини, напівфабрикатів і готової продукції.

Переваги CAS DB-60/150 H:
-
Завдяки прокладці, укладеній зверху на контакти, мембранна клавіатура захищена від потрапляння всередину вологи, пилу, дрібнодисперсного бруду;
-
Рідкокристалічний дисплей дає чіткість сприйняття інформації, що виводиться на екран, поворотна головка сприяє поліпшенню умов використання ваг;
-
Платформа виготовлена з неіржавкої сталі, тому вона зберігає свій вигляд при мокрій поверхні вантажу;
-
Коли слід визначити нетто вантажу, ваги автоматично виставлять обнулення тари;
-
Захисна дуга Hobart (ставиться опційно) вбереже обладнання від виходу з ладу в процесі зважування;
-
Для збереження енергетичних показників передбачено автоматичне вимкнення живлення в той час, коли обладнання тимчасово не застосовується;
-
За необхідності ваги можна перевезти на інше місце вручну.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAS |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Найбільша межа зважування | 150 кг |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Маса | 19 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | Зелений |
