Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги товарні CAS DB-II 60E/150E
Найдоступніші підлогові ваги CAS моделі DB-II(E) відносяться до ваг статичного зважування середнього класу точності. Ці підлогові ваги призначені для зважування матеріалів, напівфабрикатів, готової сільськогосподарської чи промислової продукції.
Детальний опис CAS DB-II 60E/150E
| Марка ваги | Дискретність,г | Маса ваги, кг | Найбільша границя зважування, кг | Розмір платформи, мм |
| DBII-60 | 10/20 | 19 | 30/60 | 370х460 |
| DBII-150 | 20/50 | 19 | 60/150 | 370х460 |
- Клас точності по ГОСТ 29329 – середній;
- Вибірка маси тари з діапазону зважування;
- Дводіапазонний режим роботи (крім DB-II-300, DB-II-600);
- Усереднення показань при нестабільному навантаженні;
- Лічильний режим роботи;
- Зважування по допуску зі звуковою сигналізацією;
- Зважування у відсотках;
- Підсумовування результатів;
- Установка часу;
- Автоматичне відключення живлення при перерві в роботі;
- Діагностика несправностей;
- Індикатор з поворотною головкою;
- Платформа з нержавіючої сталі
- Мембранна клавіатура, уніфіковане позначення клавіш;
- Інтерфейс RS-232 з розширеними можливостями і двостороннім зв'язком: крім отримання маси, дати і часу від ваг, можна управляти роботою ваг;
- Флуоресцентний або рідкокристалічний дисплей;
- Діапазон робочих температур, °C:-10 ~ +40 ;
Гарантійне (12 міс.) та післягарантійне обслуговування.
Ваги внесені у Держреєстр України за № У 960-08.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAS |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Найбільша межа зважування | 150 кг |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |

