Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги товарні ПРОМПРИЛАД ВН-300-1D-А (ЖКІ)
Особливості ваг ПРОМПРИЛАД ВН-300-1D-А (ЖКІ)
| № п/п |
Марка ваг | Технічні характеристики | Платформа, мм | |||
| Дискретність, г | Найбільша межа зважування, кг | |||||
| 1 | ВН-300-1D-А (ЖКИ) | 100 | 300 | 500х600 | ||
Працюють:
- -від мережі ~220 В;
- -від вбудованого акумулятора;
- — від бортової мережі автомобіля.

Переваги ваг ПРОМПРИЛАД ВН-300-1D-А (ЖКИ) 500х600
- -рідко-кристалічна індикація маси;
- -конструкція ваг із чорного металу;
- -платформа виготовлена з нержавіючої сталі;
- -ступінь захисту тензодатчика ІР65;
- -автоматичне встановлення нуля;
- -компенсація маси тари;
- -добавлення маси в пам'яті ваг;
- -робота в штучному режимі;
- -робота в умовах впливу вібрації;
- -функція усереднення показань маси у разі нестабільного навантаження;
- -інтерфейс RS232.
Варіанти виготовлення:
- -виготовлення конструкції ваг із н/ж сталі;
- -тензодатчик зі ступенем захисту ІР68.
Додаткові опції:
- -Стійка під блок індикації.
- -Функція багатокомпонентного дозатора.
- - Принтер для друку термоетикеток.
- - Інтерфейс RS485, RS422, USB, Ethernet.
- -Драйвер ваговий.

| Вагова платформа | |
|---|---|
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал платформи ваг | Чорна сталь |
| Основні | |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Виробник | Промприлад |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Найбільша межа зважування | 300 кг |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |
| Індикатор | |
| Колір символів індикатора | Зелений |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |





