Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги торгові CAS ER Plus EU 6-15-30 кг
Торгові ваги з двома діапазонами зважування, світлодіодним дисплеєм, з вбудованим акумулятором застосовуються для визначення ваги товару, обчислення його вартості за введеною ціною і і відображення результатів на двосторонньому табло.
Детальний опис CAS ER Plus EU
| № п/п |
Марка ваг | Технічні характеристики | |||
| Дискретність, г | Маса ваги, кг | Найбільша границя зважування, кг | Розмір платформи, мм |
||
|
1 |
ER Plus EU 6 |
2 | 5,4 | 6 | 304х220 |
|
2 |
ER-Plus EU 15 |
5 | 5,4 | 15 | 304х220 |
|
3 |
ER-Plus EU 30 |
10 | 5,4 | 30 | 304х220 |
(LT) - збільшена платформа 385х265 мм (опція)
Ваги електронні настільні торгові.
- Двосторонній світлодіодний дисплей (LED).
- Пряма пам'ять на 5 товарів.
- Непряма пам'ять на 200 товарів.
- Віднімання маси тари
- Підсумовування вартості покупки з декількох товарів.
- Облік знижок.
- Денний звіт про продажі (по кількості зважувань і загальної суми).
- Касовий інтерфейс
- Опції: RS-232 - ваги комплектуються послідовним портом.
- Робоча температура від -10 до +40
Гарантійний термін експлуатації 1 рік .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAS |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 304 мм |
| Ширина платформи | 220 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |


