Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тезометричний датчик KELI QS-A 5-30t/40t/50t
|
|
| Номінальна чутливість | (РКП) 2,0±0,002 мВ/В |
| Клас точності | С3 (OIML R60 C1-C5) |
| Баланс нуля | ±1% |
| Температурне відхилення чутливості | ±0,02%/10 °C |
| Температурне відхилення нуля | ±0,02%/10 °C |
| Вхідний опір | 750±10 |
| Вихідний опір | 702±3 |
| Опір ізоляції | > 500 0М |
| Діапазон термокомпенсації | -40...+50°С |
| Робочий діапазон температур | -40...+50°С |
| Гранично допустиме навантаження | 150%, 120%(40-50т) от Еmax |
| Руйнівне навантаження | 300%, 200%(40-50т) от Еmax |
| Рекомендована напруга живлення | 10...12В |
| Максимальна напруга живлення | 15 В |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал | Сталь конструкційна |
| Діаметр кабелю | 6 мм |
| Довжина кабелю |
5.2м(5т) 8м(10т) 10м(15т) 10/12м(20т) 12/15м(25т), 12/16(30т), 16м(40-50т) |





