Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги торгові CAS AP-M LT 6-15-30 кг
Торгові ваги з дисплеєм на стійці CAS AP-M LT (велика платформа з нержавіючої сталі).
Найбільш популярні вже багато років торгові ваги з дисплеєм на стійці. Вдала надійна конструкція, функціональність і простота роблять продуктові ваги АР кращими за співвідношенням "ціна-якість" серед конкурентів.
Детальний опис CAS AP-M LT
| № п/п |
Марка ваги | Технічні характеристики | |||
| Дискретність, г | Маса ваги, кг | Найбільша границя зважування, кг | Розмір платформи, мм |
||
|
1 |
АР-М LT 15 |
5 | 6,5 | 15 | 440 х 275 |
|
2 |
АР-М LT 30 |
10 | 6,5 | 30 | 440 х 275 |
Ваги електронні настільні торговельні.
- Автоматична установка нуля і автоматичне регулювання коефіцієнта посилення
- Вибірка маси тари з діапазону зважування
- Розрахунок вартості товару за його ціною і масою
- Підсумовування вартості покупки з декількох товарів
- Запам'ятовування ціни товарів
- Інтерфейс RS-232C
- Дводіапазонний режим зважування
- Касовий інтерфейс
- Запам'ятовування ціни 7 товарів з прямою адресацією і 28 товарів - з непрямою
- Робоча температура від -10 до +40 гр.
Гарантійне (12 міс.) та післягарантійне обслуговування.
Ваги внесені у Держреєстр України за № У 964-08.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAS |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 440 мм |
| Ширина платформи | 275 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |




