Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги торгові Промприлад ВТА-60/15-5D-AC
Ваги призначені для зважування товару та визначення його вартості. Ваги можуть використовуватися і як автономний незалежний пристрій і спільно з ПК.
Детальний опис Промприлад ВТА-60/15-5D-AC
| № п/п |
Марка ваг | Технічні характеристики | Платформа, мм | |||
| Дискретність, г | Найбільша межа зважування, кг | |||||
| 1 | ВТА-60/15-5D-АC | 2/5 | 15 | 220х340 | ||
Ваги працюють від мережі ~220 В або від вбудованого акумулятора.
Опис:
- двостороння світлодіодна (червона) індикація;
- платформа виготовлена з нержавіючої сталі;
- автоматичне встановлення нуля;
- компенсація маси тари;
- пам'ять цін прямої (15 товарів) і непрямої адресації (100 товарів);
- Розрахування сумарної вартості кількох зважених товарів;
- Розрахування вартості штучного товару та додавання її в сумарну вартість;
- робота в умовах впливу вібрації;
- інтерфейс RS232: під'єднання ваг до принтера для друку термоетикеток, касового апарату або комп'ютера.
_1.png)
Додаткові опції:
- Принтер для друку термоетикеток.
- Касовий апарат для внутрішнього контролю.
- Драйвер ваговий.
- Інтерфейс RS485, USB, Ethernet.
- Пило-, вологозахисний чохол.
- Пило-, вологозахисний чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промприлад |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 340 мм |
| Ширина платформи | 220 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |





