Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги платформні ВПД-1212 pro
Детальний опис ВПД-1212 pro
Платформні ваги широко застосовуються в галузі торгівлі на виробництві, м'ясних фабриках, пунктах приймання
металолома, зважування піддонів, БІГ-бігів, візків, різних технологічних операцій тощо.
Найзручніші для застосування в стаціонарних умовах. Ця модель підходить для експлуатації в холодильних і морозильних камерах. Також ваги мають визначник заряду акумулятора, що дає змогу контролювати автономну роботу ваг. Ці ваги вирізняються високою міцністю платформи.
| модель | НГЗ. т | НмГЗ. кг | е. кг | розмір платфоми |
|
ВПД-1212 pro
|
0.5 1 2 3 5 |
4 10 20 20 40 |
0.2 0.5 1 1 2 |
1200х1200
|

Детальний опис Ваги платформні ВПД-1212
Робочий інтервал температур -20°C+45°C
- Вбудований акумулятор 80-100 год.
- Яскравий світлодіодний дисплей
- Автоматичний економ режим
- Тара на всю межу зважування
- Платформа рифлена, чорний метал з порошковим покриттям
- Підсумовування зважувань
- RS232
- Утримання показань ваги
- За додатковим замовленням ваги можуть комплектуватися пандусами
- Вбудований акумулятор 80-100 год.
- Яскравий світлодіодний дисплей
- Автоматичний економ режим
- Тара на всю межу зважування
- Платформа рифлена, чорний метал з порошковим покриттям
- Підсумовування зважувань
- RS232
- Утримання показань ваги
- За додатковим замовленням ваги можуть комплектуватися пандусами

| Вагова платформа | |
|---|---|
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал платформи ваг | Чорна сталь |
| Умови експлуатації | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Основні | |
| Найменша границя зважування | 40 кг |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 2000 г |
| Виробник | Днепровес |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Найбільша межа зважування | 5000 кг |
| Кількість тензометричних датчиків | 4 шт. |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Час автономної роботи | 100 годин |
| Індикатор | |
| Колір символів індикатора | Червоний |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |





