Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги платформні ВПЕ-Центровес-1520 2t\5t
|
|||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Найбільша межа зважування | 2000 кг |
| Найменша границя зважування | 20 кг |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 1000 г |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Кількість тензометричних датчиків | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Матеріал платформи ваг | Чорна сталь |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |
| Колір символів індикатора | Червоний |
| Пило - та вологозахист | |
| Ступінь захисту вагопроцесора | IP44 |
| Ступінь захисту датчиків | IP44 |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |
| Час автономної роботи | 50 година |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Додаткові параметри | |
| Автовстановлення нуля | Так |
| Компенсація маси тари | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротове з'єднання | Так |
| Монтування в підлогу | Так |
| Держповірки | Так |
Ваги в стандартному виконанні:
- Індикатор Pioner виробництво США —, автономне живлення до 50 год.
- Датчики Zemic виробництво США клас захисту IP 67
- Кулькові ніжки з гумовою основою
- Довжина дроту — 5 м.
Ціна:
2Т- 28 200 грн.
5Т- 29 500 грн.
Гарантія 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 2000 г |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Найбільша межа зважування | 5000 кг |
| Найменша границя зважування | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Вагова платформа | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |






