Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги платформні ВПЕ-Центровес-1215 1/2t
|
|||||||||||||||||||||

Ваги в стандартному виконанні:
- - Індикатор Pioner виробництво США , автономне живлення до 50ч.
- - Датчики Zemic виробництво США клас захисту IP 67
- - Кулькові ніжки з гумовим підставою
- - Довжина дроту - 5 м.

| Вагова платформа | |
|---|---|
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Основні | |
| Найменша границя зважування | 10 кг |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 500 г |
| Виробник | Центровес плюс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Найбільша межа зважування | 1000 кг |
| Індикатор | |
| Колір символів індикатора | Червоний |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |



