Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги платформні ВПЕ-Центровес-1010 1/2 t
Платформні ваги ВПЕ-Центровага — 1010, призначені для статичного зважування там, де необхідно зважити вантажі від нескльких сотень кілограмів до десятків тонн а також об'ємних вантажів і застосовуються на підприємствах продуктової промисловості, важкій індустрії, підприємствах торгівлі та складах.
Детальний опис ВПЕ-центровага-1010
| № п/п |
Марка ваг | Технічні характеристики | Розміри платформи, мм | |||
| Дискретність, кг | Найменша межа зважування, кг | Найбільша межа зважування, кг | ||||
|
1 |
ВПЕ-центровес-1010-1 |
0.5 | 10 | 1000 | 1000х1000 | |
|
2 |
ВПЕ-центровес-1010-2 |
1 | 20 | 2000 | 1000х1000 | |
Ваги в стандартному виконанні:
- Платформа — покриття полімерне
- Індикатор Pioner виробництво США —, автономне живлення до 50 год.
- Датчики Zemic виробництво США клас захисту IP 67
- Кулькові ніжки з гумовою основою
- Довжина дроту — 5 м.
Гарантія 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 500 г |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Найбільша межа зважування | 1000 кг |
| Найменша границя зважування | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Вагова платформа | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |



