Платформні ваги для вантажів та тварин з акумулятором та дисплеєм Зевс ВПЕ-2000-4(H1010) Стандарт 1000х1000



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги платформні Зевс ВПЕ-2000-4(H1010) Стандарт
Особливості ваг Зевс ВПЕ-2000-4(H1010) Стандарт
Металева платформа платформних чотиридатчикових ваг Зевс покрита емаллю. Використовуються 4 тензодатчики фірми «ЗЕМІК» (сталь покрита нікелем), індикатор зважування — пластик.
| Марка ваг | Дискретність, г | Найбільша межа зважування, кг | Розмір платформи, мм |
| Зевс ВПЕ500-4(H1010) | 200 | 500 | 1000х1000 |
| Зевс ВПE1000-4(H1010) | 500 | 1000 | 1000х1000 |
| Зевс ВПE2000-4(H1010) | 500 | 2000 | 1000х1000 |

Переваги ваг Зевс ВПЕ-2000-4(H1010) Стандарт
- -Індикатор A12E або A12EК3+ (корпус із пластику) з яскравим світлодіодним дисплеєм;
- -IP 53; -10 °C до +40 °C;
- -автономне живлення;
- -RS 232 + струмова петля 20 mA;
- -сумування маси вантажу;
- -зважування тварин;
- -штучний підрахунок;
- -звукова сигналізація заданих значень;
- -Індикатор комплектується п'ятиметровим морозостійким кабелем в армованій пластиковій гофрі;
- -тензометричні датчики ZEMIC USA inc, сталь із нікелевим покриттям;
- -металева пофарбована платформа, покрита листом металу з рифленою поверхнею, що запобігає ковзанню вантажу поверхнею.

| Вагова платформа | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Основні | |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 0.5 г |
| Виробник | Зевс |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Найбільша межа зважування | 2000 кг |
| Кількість тензометричних датчиків | 4 шт. |
| Індикатор | |
| Колір символів індикатора | Жовтий |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |
