Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тензодатчик KELI PST
Технічні характеристики тензодатчика KELI S-подібного PST-, 3-5 т
Номінальне навантаження (Еmax) |
20,30,50,75,100,150,200,250, 300,500,700,1000кг; 1.2,1.5,2,2.5,3,5,7.5,10т |
| Номінальна чутливість | (РКП) - 2±О,003мВ/В(2Окг-7,5т); 1,8±0,002мВ/В(10т) |
| Клас точності | С3 (OIML R60 C1-C5) |
| Баланс ножа | ±1% |
| Температурне відхилення чутливості | ±0,02%/10 °C |
| Температурне відхилення нуля | ±0,02%/10 °C |
| Вхідний опір | 400±20(200-300кг,1.2-10т) |
| Вихідний опір | 352±3 |
| Опір ізоляції | > 500 0М |
| Діапазон термокомпенсації | -40...+50°С |
| Робочий діапазон температур | -40...+50°С |
| Гранично допустиме навантаження | 120% Еmax |
| Руйнівне навантаження | 200% Еmax |
| Рекомендована напруга живлення | 10...12В |
| Максимальна напруга живлення | 15 В |
| Клас захисту | за ГОСТ 14254 — IР65 (20-100 кг);IР68(1,2-10т) |
| Матеріал корпусу | конструкційна сталь — A/неіржавка сталь — SS |
| Діаметр кабелю мм | 5мм(20-1000кг,10т),6мм(1,2-7,5т) |
| Довжина кабелю м | 2,6м(20-1000кг),3м(1,2-10т) |
Технічні характеристики
|
Модель, НГЗ |
Цена, грн |
|
KELI PST 3000 кг — 5000 кг |
5 960,00 |

