Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги ВТД-РД — це електронні торгові ваги з платформою для точного зважування товарів. Ці ваги підтримують підключення через RS-232, що дозволяє інтегрувати їх в автоматизовані системи обліку. Ідеально підходять для використання в торгівлі та на складах.
Основні характеристики:-
Максимальна вантажопідйомність: 6 кг, 15 кг, 30 кг (залежно від моделі)
-
Розмір платформи: 300 х 250 мм
-
Ціна: 4490
-
Підключення: RS-232
-
Робоча температура: від -10°C до +40°C
-
Режими роботи: автоматичний, ручний
-
ong>Клас захисту: IP-42
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 300 мм |
| Ширина платформи | 250 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |





