Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підйомний стіл KLT350AI150 — це ручний гідравлічний стіл, призначений для підйому вантажів до високої висоти, що полегшує процес завантаження та розвантаження. Він використовується на складах, транспортних вузлах та інших обмежених просторах.
Основні характеристики:-
Максимальна вантажопідйомність: 350 кг
-
Розмір стільниці: 905 х 500 мм
-
Максимальна висота підйому: 1500 мм
-
Мінімальна висота: 350 мм
-
Діаметр коліс: 125 мм
-
Ціна: 22 900
-
Зручність в експлуатації завдяки гідравлічному механізму
-
Маневреність завдяки великому діаметру коліс
-
Підходить для використання в обмежених просторах
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Днепровес |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна робоча температура | 40 |
| Максимальна вага | 350 |
| Опис платформи ваг | |
| Матеріал платформи ваг | Неіржавка сталь |
| Довжина платформи | 905 мм |
| Ширина платформи | 500 мм |

