Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підйомний стіл KLT150F72 — це гідравлічний стіл, що дозволяє піднімати вантажі до певної висоти з максимальною зручністю і надійністю.
Основні характеристики:-
Максимальна вантажопідйомність: 150 кг
-
Розмір стільниці: 700 х 450 мм
-
Максимальна висота підйому: 720 мм
-
Мінімальна висота: 210 мм
-
Діаметр коліс: 100 мм
-
Ціна: 14 500
-
Зручність у використанні завдяки гідравлічній конструкції
-
Маневреність завдяки поліуретановим колесам
-
Підходить для роботи в обмежених просторах
Якщо потрібна додаткова інформація, звертайтесь!</p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 700 мм |
| Ширина платформи | 450 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |

