ВТД-ВСК — універсальні електронні ваги
Призначені для точного та стабільного зважування в торгівлі, на складах, у виробництві, логістиці та під час фасування. Відзначаються простотою експлуатації та надійністю.
Основні характеристики:
• Світлодіодний дисплей
• 71 клавіша виклику PLU (у модифікації без стійки — 31)
• Підтримка штрих-кодів: EAN-8, EAN-13, EAN-128
• Об’єм пам’яті PLU — до 4000 товарів
• Друк підсумкової етикетки
• Режим фасування
• Робочий інтервал температур: –10°C … +40°C
• Платформа з нержавіючої сталі
• Живлення від мережі 220 В
• Інтерфейси: Ethernet та RS-232
• Безкоштовна програма для первинного налаштування
Термопринтер:
• Касетний тип принтера
• Прямий термічний друк
• Максимальна швидкість друку: 75 мм/с
• Максимальна ширина друку: 58 мм
• Максимальна довжина друку: 100 мм
Технічні параметри:
• Максимальна межа зважування: 15/30 кг, 6/15 кг
• Мінімальна межа зважування: 40 г, 100 г
• Ціна поділки: 2/5 г, 5/10 г
• Розмір платформи: 360 × 280 мм
• Тип дисплею: світлодіодний
• Інтерфейси: Ethernet, RS-232
• Наявність стійки: так
• Наявність акумулятора: так
• Робочий інтервал температур: –10 … +40°C
• Пам’ять цін: є
• Функція підсумовування: є
• Автоматичний економний режим: є
• Функція поштучного зважування: немає
• Маса: 8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 360 мм |
| Ширина платформи | 280 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |




