Фасувальні ваги призначені для зважування та фасування товарів і різних матеріалів масою до 30 кг. Ваги Vagar VW TOUCH мають функцію, за допомогою якої можна визначити кількісне вираження одиниць (шт.) однотипного товару під час зважування цілої партії або довільно обраної кількості. Зваживши одну одиницю продукції та зберігши значення в пам'яті ваг, наступні зважування вкажуть, яка кількість продукції в штуках знаходиться на вантажоприймальній платформі.
Сфери застосування:
торгівля, промисловість, взаємні розрахунки, фасувальні виробничі лінії, заклади громадського харчування і т.п.
Функціональні можливості:
- автоматичне тестування перед початком зважування;
- вибирання маси тари та індикація цієї маси;
- встановлення показань в нуль;
- автоматична підтримка нульових показань за ненавантажених ваг;
- накопичення маси (підсумовування результатів декількох зважувань);
- штучний підрахунок;
- індикація заряду батареї;
- звукова сигналізація щодо перевантаження;
- вибір одиниці виміру;
- режим енергозбереження (автоматичне вимкнення після 15, 25 с простою);
- налаштування параметрів;
- налаштування сповіщення при досягнені верхньої та нижньої межі.
Технічні характеристики:
- наявність сертифіката СЕС;
- клас точності - середній (III);
- ваги з оцінкою відповідності (модуль B+D);
- сенсорна клавіатура;
- двохінтервальність, трьохінтервальність;
- світлодіодний LED дисплей, висота символів 20 мм;
- нормований діапазон температури від 0°С до +40°С;
- автономне живлення від вбудованого акумулятора напругою 4В/4А·год або від мережі 220В;
- ступінь пило- і вологозахисту ІР20;
- вантажоприймальна платформа з нержавіючої сталі високої якості;
- лічильник калібрувань;
- інтерфейс RS232 (вбудований кабель) - опція;
- зв'язок з виносним дублюючим табло (опція) методом струмової петлі.
Переваги та вигоди:
- вантажоприймальна платформа ваг виконана з нержавіючої сталі та наявність сертифіката СЕС ⇒ використання ваг в харчовій промисловості;
- лічильник калібрувань ⇒ захист від несанкціонованого доступу до налаштувань ваг.
Окрім базових функцій фасувальних ваг, модель VAGAR VW TOUCH має такі особливості:
- двохінтервальність і трьохінтервальність;
- сенсорна клавіатура;
- ваги з оцінкою відповідності.
Комплектація:
- ваги фасувальні електронні - 1 шт;
- блок живлення - 1 шт;
- настанова щодо експлуатування - 1 екз.;
- транспортна упаковка - 1 шт;
- дублююче табло - опція.
Габарити вагового обладнання в коробці:
- 290х320х120 мм
| Максимальна межа зважування Мах, кг |
1,5/3 1,5/3/6 3/6/15 6/15/30 |
|---|---|
| Ціна поділки (дискретність), г |
0,5/1 0,5/1/2 1/2/5 2/5/10 |
| Розмір платформи, мм | 210x255 |
| Робочий діапазон температур, ℃ | від 0°С до +40°С |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип живлення | від акумулятора / від мережі |
| Час безперервної роботи від АКБ, год | більше 100 |
| Матеріал платформи | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу ваг | пластик |
| Тип дисплея | LED (світлодіодний) |
| Функція штучного підрахунку | так |
| Метрологічні документи | декларація відповідності |
| Додатково (опція) | дублююче табло |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вагар |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 255 мм |
| Ширина платформи | 210 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |



