Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аналоговий тензодатчик — S-подібного типу. S-подібний тип застосовується для виготовлення підвісних бункерних ваг, кранових ваг, тестових систем, розривних машин. Завдяки високим метричним характеристикам цей тип датчиків знаходить широке застосування в багатьох промислових системах ваговиділення.Корпус тензодатчика виготовлений зі сталі з нікелевим покриттям, клас захисту тензодатчика IP65. До комплектації входить екранований морозо-жаростійкий кабель із домішками, не придатними для їжі гризунам. Високий температурний діапазон тензодатчика -30 °C +70 °C передбачений для використання у важких кліматичних умовах.
Характеристики тензодатчика Keli DEG 50-100kg
| Тип тензодатчика | S-подібний |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Матеріал корпусу | Лекована сталь |
| Клас захисту датчика | IP65 |
| Номінальне навантаження (Еmax) | 50-100kg |
| Клас точності | C3 |
| Висота | 63.5 мм |
| Ширина | 12.4 мм |
| Довжина: | 51 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Мінімальна робоча температура | -20 °C |
| Виробник | KELI |
| Країна виробник | Китай |
| Якість | Цена, грн |
| ОАР | 3 588,00 |






