Ваги торгові ВТЕ-Центровес-15Т2-ДВ-(СВ)
Ваги торгові ВТЕ-Центровес-15Т2-ДВ-(СВ) ― це модель, яку варто купити. Зручний ергономічний дизайн, двосторонній дисплей з підсвічуванням, міцний первинний пластик, і це далеко не всі переваги даної моделі. Ваги торгові ВТЕ-Центровес-15Т2-ДВ-(СВ) володіють всіма необхідними характеристиками, які полегшують роботу їх власнику. За допомогою цієї моделі, ви збільшите кількість товарів, що продаються, так як в ній вбудований розрахунок ціни. За допомогою захисного чохла пил і волога не будуть потрапляти з поза. Майданчик у цій моделі, як і в більшості моделей ваг виконана, переважно, із нержавіючої сталі, для зручність її експлуатації. Розмір майданчика досить великий і становить 28см х 24см. Працювати з моделлю можна як від мережі 220В і від вбудованого акб (входить в комплект поставки), який дозволяє працювати без мережі 220В. Температурний режим від -10 до +40 градусів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Номінальна потужність | 0.1 кВт |
| Тип ваг | Торгові |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 240 мм |
| Ширина платформи | 280 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стійка | Так |
| Світлодіодний дисплей | Так |
| Повідомлення про перевантаження і низькому заряді акумулятора | Так |
| Тара | Так |





