Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тензодатчик KELI DEF 3t (OAP quality)
Аналоговий тензодатчик — S-подібного типу. S-подібний тип застосовується для виготовлення підвісних бункерних ваг, кранових ваг, тестових систем, розривних машин. Завдяки високим метричним характеристикам цей тип датчиків знаходить широке застосування в багатьох промислових системах ваговиділення. Корпус тензодатчик Keli DEF виготовлений зі сталі з нікелевим покриттям, клас захисту тензодатчика IP66/67. До комплектації входить екранований морозо-смаковий кабель із домішками, придатними для їжі гризунам. Високий температурний діапазон тензодатчика -30 °C +70 °C передбачений для використання у важких кліматичних умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KELI |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Висота | 100.4 мм |
| Ширина | 31.8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина: | 76.2 мм |
| Матеріал | Нікельована сталь |
| Тип | S-подібний |
| Мінімальна робоча температура | -30 °С |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP67 |
| Клас точності | C |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Одиниця вимірювання навантаження | Кілограм |
| Мінімальне значення навантаження | 0.1 |
| Максимальне значення навантаження | 3000 |
| Загальні | |
| Клас точності | С3 |
| Сертифікація | Сертифікований в Україні |
| Комплектація | Датчик постачається в комплекті з шарнірними підвісами |





