Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тензодатчик Keli NHS-A 47t (OAP quality)
Аналоговий тензодатчики тип «шайба» загалом застосовуються під час зважування ємностей, бункерів, силосів та інших ваговимірювальних систем. Про свої компактні розміри, високі метриологічних характеристик і низький профіль, ця модель широко застосовується в багатьох промислових системах зважування. Корпус тензодатчик Keli NHS виготовлений із легованої сталі, клас захисту тензодатчика IP67. До комплектації входить екранований жаро-морозостійкий кабель із домішками, не придатними для їжі гризунам. Високий температурний діапазон тензодатчика -30 °C +70 °C передбачений для використання у важких кліматичних умовах.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KELI |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | Нікельована сталь |
| Тип | Шайба |
| Мінімальна робоча температура | -30 °С |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Клас точності | C |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Одиниця виміру навантаження | Кілограм |
| Мінімальне значення навантаження | 1 |
| Максимальне значення навантаження | 47000 |





