Ваговий цифровий індикатор Keli D-12Y
Ваговий індикатор Keli D-12Y призначений для зображення ваги та застосовується для електронних промислових ваг, бункерних, автомобільних ваг, платформних, товарних, торгових, палетних, а також для зважування тварин, оскільки має функцію фіксації результатів зважування. Може використовуватися для побудови різних вагових систем із застосуванням цифрових тензодатчиків.
Характеристики та опис:
-
Вбудований зарядний пристрій постійного струму, надійно ізольований акумулятор.
-
Швидкодійна пам'ять позбавить проблем зберігання обсягу даних.
-
Підтримує функцію автоматичної підготовки до друку.
-
Через ізоляцію + дизайн антистатичному захисту інтерфейсу, захищає тензодатчик від впливу зовнішнього обладнання
-
Підтримка протоколу шифрування даних, що передаються (тип Е та тип К), покращений алгоритм антифішингу.
-
Підтримка загальних протоколів зв'язку (тип Е, тип К, тип С).
-
Наявність функцій автоматичного коригування кута, показників маси, осьовому відхилення та вхідних коефіцієнтів — без потреби зовнішнього оброблення даних.
-
Підтримка протоколу Modbus і восьми різновидів стандартних PC-протоколів.
-
Підтримка внутрішнього шифрування даних (єдиного для 08-серії індикаторів) і шифрування за стандартами JMQ01, JMQ03.
-
Використовує трансформатор для джерела живлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KELI |
| Країна виробник | Китай |
| Протокол зв'язку | RS-232, RS-485 |
| Тип | Індикатор |
| Загальні | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина: | 320 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220 В |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP54 |
| Індикація | Світлова |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвітка клавіш | Немає |
| Ширина | 210 мм |
| Монітор | |
| Кількість символів у рядку | 7 шт. |
| Кількість рядків | 1 шт. |
| Підсвітка дисплея | Немає |
| Колір символів | Білий |
| Колір фону | Чорний |
| Кольоропередавання | Монохромна |




