Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cканер Supoin SK2202, 2D, в комплекті з кабелем USB, чорний.
Supoin SK2202 (Image 2D) – простий сканер штрих-кодів заснований на технології Image сканування та розпізнавання. Простий та компактний ручний сканер виготовлений у класичному стилі Supoin. Набув високої популярності завдяки поєднанню ціни та якості. Розпізнає всі типи штрих-кодів 1D та 2D
Тип сканера: |
|
| Швидкість зчитування: | 350 скан/сек |
| Дозвіл: | 4 mil і вище |
| мін. контрастність коду: | мінімум 20% |
| Джерело світла: | Видиме світло (610 - 640 нм) (зчитування 1D коду з екрану) |
| Нахил: | ±30° |
| Відхилення (по осі): | ±60° |
| Поворот: | ±60° |
| Інтерфейс управління: | USB |
| 1D та 2D Штрих-коди: | EAN-13, EAN-8, UPC-A, UPC-E, ISSN, ISBN, Codabar, Code128, Code93, ITF-6, ITF-14, Interleaved 2of5, Industrial 2of5, Standard 2of5, Matrix 2of5, GS1, Databar, Code 39, Code 11, MSI-Plessey, Plessey та всі міжнародні 1D штрих-коди та код оплати |
| Підставка: | Опція |
| Ударостійкість: | Витримує падіння з 3 метрів |
| Захист від впливів довкілля: | IP54 |
| Рівень освітленості: | 0 - 100000 Люкс |
| Робоча температура: | -20°C - +55°C |
| Габарити: | 110 x 70 x 153 мм |
| Вага: | 118 г |
| Колір: | чорний |
| Інтерфейси: | Режим роботи з інтерфейсом USB (USB-HID та USB-VC). Кабель змінний |
| Матеріал: | ABS + PC (екологічно чистий матеріал) |
| Відповідність стандартам: | CCC, RoHS, IP54 рівень, CE, FCC і ISO9001 |
| Температура зберігання: | -40°C - +60°C |
| Комплект поставки: | Сканер, USB кабель, Посібник користувача |
| Виробник: | Supoin (Китай) |




