Ваги товарні платформні ВПД-608ЕТ Днепровес
Товарні ваги широко застосовуються в галузі торгівлі, на виробництві, м'ясних фабриках, пунктах приймання металобрухту, для фасування сипучих та ін. продуктів, у різних технологічних операціях тощо.
Зручні в транспортуванні.
Також має значення визначник заряду акумулятора, що дає змогу контролювати автономну роботу ваг.
Опис:
• Робочий інтервал температур -10 °C + 40 °C
• Вбудований акумулятор 40-50 год.
• Яскравий світлодіодний дисплей (h = 50 мм)
• Автоматичний економрежим
• Тара на весь межа зважування
• Платформа виготовлена з німецької неіржавкої сталі!
• Підсумовування зважувань
• RS232
• Бракувальна функція
• Функція дозування
• Утримання показань маси
Характеристика:
МАКСИМАЛЬНА МЕЖА ЗВАЖУВАННЯ, КГ 150/300/600
МІНІМАЛЬНА МЕЖА ЗВАЖУВАННЯ, КГ 1/2/4
ЦЕНА ДІЛЕННЯ, Г 50/100/200
ТИП ДИСПЛЕЯ Світлодіодний
НАЯВНІСТЬ АКУМУЛЯТОРА Так
РОЗМІР ПЛАТФОРМИ, ММ 600х800
НАЯВНІСТЬ СТІЙКИ Так
МАСА НЕТТО 35
НАЯВНІСТЬ ПАМ'ЯТІ ЦІН Немає
ФУНКЦІЯ ПІДСУМОВУВАННЯ Так
АВТОМАТИЧНИЙ ЕКОНОМ РЕЖИМ Так
РОБОЧИЙ ІНТЕРВАЛ ТЕМПЕРАТУР, С -10 +40
ФУНКЦІЯ ПОШТУЧНОГО ЗВАЖУВАННЯ Немає
ІНТЕРФЕЙС RS-232 Так
ПЛАСТИКОВИЙ ІНДИКАТОР Так
МАТЕРІАЛ ПЛАТФОРМИ Харчова нержавіюча сталь
ФУНКЦІЯ РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ Немає
ФУНКЦІЯ ДОЗУВАННЯ Так
ДЕРЖПОВІРКА Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Найбільша межа зважування | 600 кг |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |
| Колір символів індикатора | Червоний |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |
| Час автономної роботи | 50 годин |





