Ваги товарні платформні ВПД-608ДЕ Днепровес
Товарні ваги широко застосовуються в галузі торгівлі, на виробництві, м'ясних фабриках, пунктах приймання металобрухту, фасування сипучих та ін. продуктів, у різних технологічних операціях тощо. Зручні в транспортуванні. Також має значення визначник заряду акумулятора, що дає змогу контролювати автономну роботу ваг.
Опис:
• Особливістю нової моделі товарних ваг є металевий індикатор зі світлодіодним дисплеєм h-50 мм
• Робочий інтервал температур -10 °C + 40 °C
• Вбудований акумулятор 40-50 год.
• Автоматичний економрежим
• Тара на всю межу зважування
• Підсумовування зважувань
Характеристика:
МАКСИМАЛЬНА МЕЖА ЗВАЖУВАННЯ, КГ 150/300/600
МІНІМАЛЬНА МЕЖА ЗВАЖУВАННЯ, КГ 1/2/4
ЦІНА ПОДІЛКИ, Г 50/100/200
ТИП ДИСПЛЕЯ Світлодіодний
НАЯВНІСТЬ АКУМУЛЯТОРА Так
РОЗМІР ПЛАТФОРМИ, ММ 600х800
НАЯВНІСТЬ СТІЙКИ Так
МАСА НЕТТО 28
НАЯВНІСТЬ ПАМ'ЯТІ ЦІН Немає
ФУНКЦІЯ ПІДСУМОВУВАННЯ Так
АВТОМАТИЧНИЙ ЕКОНОМ РЕЖИМ Так
РОБОЧИЙ ІНТЕРВАЛ ТЕМПЕРАТУР, С -10 +40
ФУНКЦІЯ ПОШТУЧНОГО ЗВАЖУВАННЯ Так
ІНТЕРФЕЙС RS-232 Немає
ДВУХСТОРОННІЙ ДИСПЛЕЙ Немає
МЕТАЛЕВИЙ КОРПУС ІНДИКАТОРА Так
МАТЕРІАЛ ПЛАТФОРМИ Нержавіюча сталь
ФУНКЦІЯ РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ Немає
ФУНКЦІЯ ДОЗУВАННЯ Немає
ДРУК ЕТИКЕТОК Немає
ДЕРЖПОВІРКА Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Найбільша межа зважування | 600 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип ваг | Товарні |
| Висота символів | 50 мм |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |
| Колір символів індикатора | Червоний |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 800 мм |
| Ширина платформи | 600 мм |


