Товарні ваги ВПД304ДЛ Днепровес
Товарні ваги ВПД304Д-Л розроблені для зважування різної продукції у сфері торгівлі. Мають функцію розрахунку вартості товару. В індикаторі встановлений рідкокристалічний (LCD) дисплей із підсвіткою, що дає змогу зважувати в сонячну погоду, не засвічуючи дисплей. Підсвітка дисплея дає змогу працювати темної пори. Вбудований акумулятор призначений для безперервної автономної роботи впродовж 40-50 годин. Платформа ваг виготовлена з чорного металу з порошковим покриттям, що дає змогу використовувати ваги за вологого довкілля, запобігаючи появі корозії на рамі та платформі ваг. Стійка для індикатора розроблена так, що її можна легко складати за потреби транспортування, а також виконує функцію короба для сигнального кабелю та роз'єму, захищаючи його від пошкоджень під час зважування та транспортування. Корпус індикатора виготовлений із нержавіючої сталі, що дає багато переваг в експлуатації, а саме міцність конструкції, надійність в експлуатації.
Модифікації моделей:
|
Модель |
Межа зважування |
Найменша межа зважування |
Дискретність |
Розмір платформи |
|
ВПД-304ДЛ |
30 кг |
0,2 кг |
10 г |
300 x 400 мм |
|
60 кг |
0,4 кг |
20 г |
300 x 400 мм |
|
|
150 кг |
1 кг |
50 г |
300 x 400 мм |
Характеристики:
| Виробник | Днепровес (Україна) |
| Тип дисплея | Рідкокристалічний |
| Наявність акумулятора | Да |
| Наявність стійки | Да |
| Наявність пам'яті цін | Да |
| Функція підсумовування | Да |
| Функція розрахунку вартості | Да |
| Функція поштучного зважування | Немає |
| Інтерфейс RS-232 | Немає |
| Робочий інтервал температур, С | -10 +40 |
| Матеріал платформи | Металевий рифлений короб |
Сертифікат перевірки типу UA.TR.113-0802-23
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 400 мм |
| Ширина платформи | 300 мм |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |







