Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги фасувальні ВТЕ-Центровес-Т3-ДВ-У підвищеної точності
Ваги фасувальні можуть застосовуватися на підприємствах різних галузей промисловості, сільського господарства, науково-дослідних та торгових організаціях.
|
| Модель | MAX, кг | MIN, г | d, г | Розмір платформи, мм | Ціна, грн |
| ТВЕ-Центровес-3-ТЗ-ДВ | 3 | 10 | 0,5 | 247 х 192 | 2 800 |
| ТВЕ-Центровес-6-ТЗ-ДВ | 6 | 20 | 1 | ||
| ТВЕ-Центровес-15-ТЗ-ДВ | 15 | 40 | 2 | ||
| ТВЕ-Центровес-30-ТЗ-ДВ | 30 | 100 | 5 |
Ваги підвищеної точності
| Модель | MAX, кг | MIN, г | d, г | Розмір платформи, мм | Ціна, грн |
| ТВЕ-Центровес-3-ТЗ-ДВ-У-0,1 | 3 | 2 | 0,1 | 247 х 192 | 3 850 |
| ТВЕ-Центровес-6-ТЗ-ДВ-У-0,2 | 6 | 4 | 0,2 | ||
| ТВЕ-Центровес-15-ТЗ-ДВ-У-0,5 | 15 | 10 | 0,5 | ||
| ТВЕ-Центровес-30-ТЗ-ДВ-У-1 | 30 | 20 | 1 |
Повірка входить до вартості
Гарантія – 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 247 мм |
| Ширина платформи | 192 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |





