|
ВТНЕ-Т1-8 — сучасні торгові ваги, випускаються з максимальною межею зважування 15 кг. Ваги призначені для статистичного зважування товарів під час торгово-комерційних і технологічних операцій. Ця модель має такі особливості: двостороння індикація; підсвічування індикаторів із боку покупця та продавця; мала вага та габарити (індикаторна стійка перед транспортуванням складається); сигналізація про обраний режим роботи ваг і розряджання акумулятора.
Основні |
|
|
Виробник |
Україна |
|
Тип ваг |
Торгові |
|
Тип керування |
Електронні |
|
Живлення |
Мережа 220 В |
|
Акумулятор |
Да |
|
|
|
|
Максимальна робоча температура |
+40℃ |
|
Мінімальна робоча температура |
-12 ℃ |
|
Опис платформи ваг |
|
|
Довжина платформи |
230 мм |
|
Ширина платформи |
340 мм |
|
Матеріал платформи ваг |
Харчова нержавіюча сталь |
|
Додаткові характеристики |
|
|
Стійка |
Немає |
|
Тип дисплея |
Світлодіодний |
|
Обсяг пам'яті |
7 комірок пам'яті |
|
Час роботи від акумулятора |
до 100 годин |
|
Межа зважування |
15кг |
|
Крок поділки |
2/5 |
|
Автоматичне встановлення нуля |
Да |
|
Функція підсумовування |
Да |
|
Тарування |
Да |
|
Розрахунок ціни |
Да |
|
Обчислення суми стискання |
Да |
|
Гарантійний термін |
12 міс |
|
Держповірка (Cертифікація) |
Да |
|
Модель |
Межа зважування |
Найменша межа зважування |
Дискретність |
Розмір платформи |
|
ВТНЕ-15Т1-8 |
15 кг |
40 г |
2/5 г |
230 x 340 |
Гарантія 1 рік.
Повірка включена в вартість.
Знайшли вподобаний товар дешевше, ніж у нас?
Отримайте додаткову знижку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кіровоградський завод вагодозуючого обладнання |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 2 г |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 340 мм |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |



