ВТЕ-Центровес- Т1-ДВ-(РК)
Ваги торгові ВТЕ-Центровес- Т1-ДВ-(РК) ( 6кг/15кг/30кг) Ваги бувають у 3х виконаннях на 6/15/30кг. Корпус ваг складається з первинного пластику з вбудованим тензодатчиком, платформа з нержавіючої сталі, ваги прості у використанні, вони малогабаритні і дуже добре підійдуть для невеликих магазинів. На вагах рідкокристалічні індикатори з підсвічуванням, дисплеї розташовані на корпусі ваг з двох сторін, як для продавця так і для покупця. Установка за рівнем здійснюється з чотирьох регульованих ніжок та вбудованого рівня у вагах. На дисплеях вказані вага, ціна та вартість за кілограм (тобто ви ставите свій продукт/товар на платформу ваг і вводите вартість за 1кг і вам показує загальну вартість). Крім цього у вагах є функція розрахунку решти, щоб не використовувати калькулятор, ви могли внести суму на вагах, яку вам дав покупець і вона віднімає решту, яку ви повинні дати). Також є функція підсумовування, яка дозволяє запам'ятовувати результати зважувань і викликати з пам'яті накопичену суму. Ваги працюють як від вбудованого акумулятора до 100г без підзаряду так і від мережі.
Характеристики:
|
Основні |
|
|
Виробник |
Центровес (Україна) |
|
Тип вагів |
Торгові |
|
Тип керування |
Електронні |
|
Середній |
|
|
Живлення |
Мережа 220 В |
|
Акумулятор |
Так |
|
Ступінь захистуIP |
20 |
|
Максимальна робоча температура |
+40℃ |
|
Мінимальная робоча температура |
0 ℃ |
|
Опис платформи ваг |
|
|
Довжина платформи |
285 мм |
|
Ширина платформи |
230 мм |
|
Додаткові характеристики |
|
|
Дисплей |
Рідкокристалічний |
|
Функція обнулення |
Так |
|
Функція підсумовування |
Так |
|
Автоматичний економний режим |
Так |
|
Час роботи від акумулятора |
До 100 годин |
|
Функція розрахунку решти |
Так |
|
Межа зважування |
6кг/15кг/30кг |
|
Крок розподілу |
1г/2г/5г |
|
Гарантійний термін |
12 місяців |
|
Держповірка (Cертифікація) |
Так |
Модификації моделій:
|
Модель |
Межа зважування |
Найменша межа зважування |
Дискретність |
Розмір платформи |
|
ВТЕ- 6 Т1-ДВ-(РК) |
6 кг |
20 г |
1 г |
285 x 230 |
|
ВТЕ- 15 Т1-ДВ-(РК) |
15 кг |
40 г |
2 г |
285 x 230 |
|
ВТЕ- 30 Т1-ДВ-(РК) |
30 кг |
100 г |
5 г |
285 x 230 |
Гарантія 1 рік.
Повірка включена у вартість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 285 мм |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |


