Ваги торгові Camry(Днепровес) ВТД-СЕ1 (6 кг/15кг/30кг)
Торгові ваги Camry ВТД-СЕ1 рекомендуються для роздрібної і дрібнооптової торгівлі, а також для контрольного зважування в супермаркетах. Ця модель підходить для експлуатації як у приміщенні, так і на вулиці. Є кнопка доступу "розрахунок решти". Мають розширену клавіатуру для зручності. Розрахунок вартості товару за ціною та вагою, віднімання маси тари. Запам'ятовування ціни — 4 клавіші з прямою адресацією
|
Основні |
|
|
Виробник |
Camry |
|
Тип ваг |
Торгові |
|
Тип керування |
Електронні |
|
Живлення |
Мережа 220 В |
|
Максимальна вага |
6 кг / 15 кг / 30 кг |
|
Опис платформи ваг |
|
|
Довжина платформи |
300 мм |
|
Ширина платформи |
235 мм |
|
Матеріал платформи ваг |
Харчова нержавіюча сталь |
|
Додаткові характеристики |
|
|
Стійка |
Немає |
|
Дисплей |
LED двухсторонній |
|
Підсумовування покупок |
До 99 товарів |
|
Робота від акумулятора |
До 80 годин |
|
Гарантійний термін |
12 міс |
|
Держповірка (Cертифікація) |
Да |
Модифікації моделей:
|
Модель |
Межа зважування |
Найменша межа зважування |
Дискретність |
Розмір платформи |
|
Camry ВТД-СЕ1 |
6 кг |
40 г |
2 г |
235 x 300 |
|
15 кг |
100 г |
5 г |
235 x 300 |
|
|
30 кг |
200 г |
10 г |
235 x 300 |
Гарантія 1 рік.
Повірка включена в вартість.
Знайшли вподобаний товар дешевше, ніж у нас?
Отримайте додаткову знижку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 300 мм |
| Ширина платформи | 235 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |




