Торгові ваги Днепровес ВТД-Л2, Л1 6/15/30
ВТД-Л2 Л1 ваги торгові 6 кг/15кг/30 кг рекомендовані для роздрібної та дрібнооптової торгівлі, а також для контрольного зважування в супермаркетах. Розмір платформи становить 335 x 235 мм, зроблена з нержавіючої сталі. Вони можуть працювати як від мережі, так і від акумулятора. Чудово підійдуть для виносної торгівлі на вулиці, тому що температурний діапазон роботи від -10 до +40 °C. Можуть застосовуватися для продажу широкого спектра товарів нарозвіс: кондитерські вироби, бакалія (цукор, крупи та ін.), м'ясна та молочна гастрономія, кулінарія. Всі торговельні ваги Днепровес проходять обов'язкову передпродажну Держповірку, яка дійсна впродовж 1 року. Після повірки в паспорті ваг ставиться штамп.
Характеристики:
|
Основні |
|
|
Виробник |
Днепровес (Україна) |
|
Тип ваг |
Торгові |
|
Тип керування |
Електронні |
|
Середній |
|
|
Живлення |
Мережа 220 В |
|
Акумулятор |
Да |
|
Максимальна робоча температура |
+40℃ |
|
Мінімальна робоча температура |
-10 ℃ |
|
Опис платформи ваг |
|
|
Довжина платформи |
335 мм |
|
Ширина платформи |
235 мм |
|
Додаткові характеристики |
|
|
Стійка |
немає |
|
Дисплей |
Л2 — світлодіодний, двосторонній Л1 — рідкокристалічний, двосторонній |
|
Функція обнулення |
Да |
|
Функція підсумовування |
Да |
|
Автоматичний економрежим |
Да |
|
Час роботи від акумулятора |
50-70 годин |
|
Наявність пам'яті цін |
Да |
|
Функція поштукового зважування |
Да |
|
Обсяг пам'яті ваг |
4 осередки (М1-М4) |
|
Межа зважування |
6кг/15кг/30кг |
|
Крок поділки |
2г/5г/10г |
|
Гарантійний термін |
12 міс |
|
Держповірка (Cертифікація) |
Да |
Модифікації моделей:
|
Модель |
Межа зважування |
Найменша межа зважування |
Дискретність |
Розмір платформи |
|
ВТД-Л2, Л1 |
6 кг |
40г |
2 г |
335 x 235 |
|
15 кг |
100г |
5 г |
335 x 235 |
|
|
30 кг |
200г |
10 г |
335 x 235 |
Гарантія 1 рік.
Повірка включена в вартість.
Знайшли вподобаний товар дешевше, ніж у нас?
Отримайте додаткову знижку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 335 мм |
| Ширина платформи | 235 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |





