Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги торговельні ВТД-ЕЛ1 (СЛ1)
Ваги ВТД-ЕЛ1 (СЛ1) настільні торгові без стійки.
Ваги з яскравим світлодіодним (ЕЛ1) або рідкокристалічним (СЛ1) дисплеєм із зображенням інформації про вагу та ціну товару.
Ваги ВТД-ЕЛ1 /СЛ1- ваги для торгівлі у супермаркетах, ринках та магазинах. Особливістю моделі є функція поштучного зважування та металева клавіатура. Завдяки поєднанню доступної ціни та відмінної якості ваги користуються великим попитом.
|
Модель |
Межа зважування |
Найменша межа зважування |
Дискретність |
Розмір платформи |
|
ВТД-ЕЛ1 /СЛ1-6 |
6 кг |
40 г |
2 г |
335 x 230 |
|
ВТД-ЕЛ1 /СЛ1-15 |
15 кг |
100 г |
5 г |
335 x 230 |
|
ВТД-ЕЛ1 /СЛ1-30 |
30 кг |
200 г |
10 г |
335 x 230 |
- • Металева клавіатура
• 4 осередки пам'яті
• Функція підсумовування до 99 покупок
• Вбудований акумулятор 40-50 годин
• Функція поштучного зважування
• Автоматичний економ режим
• Робочий інтервал температур -10°C+40°C
• Світлодіодний ЕЛ1 або рідкокристалічний СЛ1 дисплей - Ваги внесені до Держреєстру України
- 1 рік гарантії
Знайшли вподобаний товар дешевше, ніж у нас? Отримайте додатково знижку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 335 мм |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |








