Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
POS-монітор Posiflex LM-8035
Posiflex LM-8035 є другим (додатковим) дисплеєм, який розміщується на задній кришці POS-терміналів JIVA KS-6815/ 6915/ 7215 за допомогою підвісного кронштейна. Монітор може зображати інформацію про рекламні акції або знижки для клієнтів, допомагаючи в такий спосіб вам — продавати, а відвідувачам вашого закладу — зорієнтуватися в пропонованому асортименті.
Мале час відгуку монітора дає змогу мінімізувати розмитості та шлейфи зображення. А в сукупності з високою контрастністю й широким кутом огляду, зображення на екрані Posiflex LM-8035 завжди буде яскравим і чітким.
POS-монітори LM-8035 постачаються в чорному кольорі корпусу.
Основні характеристики POS-монітора LM-8035:
- 15-дюймова рідкокристалічна TFT панель із функцією масштабування
- Підтримка роздільної здатності до 1024х768 пікселів
- Малий час відгуку
- Широкий кут огляду екрана
- Конструкція передбачає регулювання кута нахилу дисплея від 20° до 85°
- Висока контрастність
| Параметри | LM-8035 |
| Тип монітора | несенсорний |
| Тип сенсорної панелі | немає |
| Ресурс сенсорної панелі | — |
| Дисплей | |
|---|---|
| Екран | 15" TFT LCD |
| Максимальна роздільна здатність | 1024 х 768 |
| Кут огляду | 80° у всіх напрямках |
| Контрастність | 600:1 |
| Час відгуку | 2 мс (Raising)/6 мс (Falling) |
| Яскравість | 250 лк |
| Угол наклона, град. | 20°−85° |
| Умови експлуатації та зберігання | |
| Умови експлуатації | температура 0 °C... +40 °C за відносної вологості 20-90% |
| Умови зберігання | температура — 20 °C... +60 °C за відносної вологості 10-90% |
| Інтерфейс | |
| VGA | 1х |
| USB | немає |
| Фізичні характеристики | |
| Габаритні розміри (ШхГхВ) | 378 x 110 x 290 мм |
| Маса | 3,6 кг |
| Колір | чорний |
| Опціональна периферія | |
| Зчитувач магнітних карток | — |
| Клавіатура | — |

