Термінал збору даних Newland PT980-II
Багатофункціональний промислового рівня, портативний термінал збирання даних - ТСД Newland PT980-II функціонує на основі операційної системи Win./CE 6.0. Newland PT980-II справляється з усіма типами збору даних або оброблення даних, має високу здатність до радіочастотного зв'язку.
| Процесор: | Marvell PXA270 (520 МГц) |
| Операційна система: | Windows Embedded CE 6.0 |
| Пам'ять: | 128 Мбайт RAM; 128 Мбайт Flash |
| Слоти розширення: | Доступний користувачеві слот для карт mini SD (підтримує карти обсягом до 32 ГБ) |
| Дисплей: | 2,83" сенсорний (240 x 320 QVGA) з підсвіткою |
| Додаткова індикація: | Вібратор, зумер і світлодіод |
| Клавіатура: | 28 клавіш (цифрова) з підсвіткою |
| Параметри сканера: | 1D CCD, роздільна здатність ≥ 4 mil; 2D CMOS, роздільна здатність ≥ 5 mil |
| Тип штрих-кодів: | 1D: Code128, EAN-13, EAN-8, Code-39, UPC-A, UPC-E, Codabar, Interleaved 2 of 5, ISBN/ISSN, Code 93, etc.; 2D: PDF417, QR Code, Data Matrix, Maxi code, Aztec, etc. |
| Камера: | немає |
| Інтерфейс під'єднання: | USB |
| Wi-Fi: | IEEE 802.11 b/g, підтримка з безпеки: EAP, WEP, WPA, WPA2, 802.1X |
| Пиловологозахист: | IP54 |
| Ударостійкість: | Витримує падіння на бетонну підлогу з висоти 1,2 метра |
| Захист від електророзряджання: | ± 8 кВ повітряний розряд, ± 6 кВ прямий розряд |
| Акумулятор: | Li-Polymer акумулятор збільшеної ємності (3,7 В, 2400 мА·год) |
| Час роботи без заряджання: | робота без підзаряджання до 18 годин |
| Backup батарея: | Li-Polymer акумулятор (3,7 В, 150 мА·год) |
| Збереження даних: | до 170 годин |
| Робоча температура: | от -10 до +50°C |
| Температура зберігання: | від -20 до +60 °C |
| Вологість (без конденсату): | Роботи: 5%-95% |
| Вага (г): | 250 г у комплекті з батареєю |
| Габарити (мм): | 156 x 72 x 31 мм |
| Цвет: | Чорний |
| Комплект постачання: | Комплект постачання (акумулятор, ремінець кріплення на руку, стилус, комунікаційний кабель USB, блок живлення) |
| Аксесуари (замовляйться додатково): | Комунікаційно-зарядна станція зі слотом для заряджання додаткової батареї. Літієво-полімерний акумулятор 2400 mAh |
| Виробник: | Newland (54) |
Модельний ряд:
1. ТСД Newland PT983-II - Linear Imager, Windows Embedded CE 6.0, 128 Мбайт RAM/128 Мбайт Flash, Акумулятор 2400 мА·год
2. ТСД Newland PT983-II-RW - Linear Imager, Windows Embedded CE 6.0, 128 Мбайт RAM/128 Мбайт Flash, Акумулятор 2400 мА·год, Wi-Fi
3. ТСД Newland PT982-II - 2D Imager, Windows Embedded CE 6.0, 128 Мбайт RAM/128 Мбайт Flash, Акумулятор 2400 мА·год
4. ТСД Newland PT982-II-RW - 2D Imager, Windows Embedded CE 6.0, 128 Мбайт RAM/128 Мбайт Flash, Акумулятор 2400 мА·год, Wi-Fi

