Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термінал збору даних Cipherlab 8000
Основне призначення терміналу – використання в торговельних залах малих торговельних підприємств та на невеликих складах, для формування замовлень та періодичних інвентаризації.
Відмінність моделі від 8000 8001 в тому, що перша - живиться від 2-х батарейок типу ААА (Ni-MH акумулятор), а друга від Li-Ion акумулятора ємністю 700мА.
| Процесор: | 16-бітний (11МГц) |
| Операційна система: | CipherLAB-OS(Рос) |
| Пам'ять: | 2 Мбайт SRAM (достатньо для завантаження каталогів, об'ємом до 18000 найменувань); 2 Мбайт Flash |
| Дисплей: | LCD 100 x 64 (матриця 12x4 або 16х8 символів) з отключаемой зеленої LED-підсвічуванням |
| Додаткова індикація: | Двоколірний LED, програмно настроюється сигнал |
| Клавіатура: | 21 прогумована кнопка з білим LED-підсвічуванням |
| Можливості програмування: | Компілятори BLAZE C і BASIC |
| Програмне забезпечення: | Генератор додатків "Скан Сіті", зовнішні компоненти і обробки для 1С, OLE-компоненти |
| Параметри сканера: | Лінійний имиджер сканер підвищеної дальності (до 29 см) |
| Швидкість і дальність сканування: | швидкість сканування 104 скан/с; дальність сканування від 30 до 290 мм (залежить від щільності штрих-коду) |
| Інтерфейс підключення: | Способи передачі даних: пакетний. Підставка має інтерфейс RS232 або USB (Virtual COM). Інфрачервоний інтерфейс між терміналом і підставкою IrDA (115,2 Кб/с) |
| IrDA: | 115,2 Кб/с |
| Ударостійкість: | Багаторазові падіння з 1,2 м на тверду підлогу, 5 падінь на кожну сторону |
| Захист від електророзряду: | ± 15кВ повітряний розряд, ± 8кВ прямий розряд |
| Відповідність стандартам EMC: | BSMI, CE, C-Tick, FCC, IC |
| Акумулятор: | 2 ААА алкалайн батареї |
| Час роботи без підзарядки: | 100 годин |
| Backup батарея: | Акумуляторна літієва батарея 3 В, 7 маг |
| Збереження даних: | 30 днів |
| Робоча температура: | від -10 до +60°C |
| Температура зберігання: | від -20 до +70°C |
| Вологість (без конденсату): | Від 10 до 90% (без конденсату рідини) |
| Вага (г): | 123 г |
| Габарити (мм): | 122 x 56 x 32 мм |
| Корпус: | Ударостійкий пластик |
| Колір: | Чорний |
| Комплект поставки: | Комплект повний (термінал, 2 батарейки AAA, підставка, кабель RS232 або USB (кабель підходить також і для 8300)) |
| Аксесуари (замовляються додатково): | Комунікаційна підставка (інтерфейс USB або RS232, тільки для 8000), Зарядно-комунікаційна підставка, Модемна підставка, Ethernet-підставка, GSM/GPRS-підставка (четырехдиапазонная), 3G-підставка |
| Виробник: | Cipherlab (Тайвань) |
Модельний ряд:
ТСД Cipherlab 8000-A8000RSC00002 - Linear Imager, CipherLAB-OS, 2 Мбайт RAM/2 Мбайт Flash, Клавіатура 21-клавішна, Акумулятор 2 ААА

