Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термінал збору даних Savio HHT-2000
Savio HHT 2000 — високопродуктивний термінал збору даних під управлінням операційної системи Microsoft Windows Embedded CE 6.0
У комплекті йде програмне забезпечення для торгівлі: Інвентаризація (залишок товарів), Склад (прихід, розхід, списання, переміщення товарів), Цінник (контроль актуальності цінників товарів).
| Процесор: | Samsung ARM920T (533 МГц) |
| Операційна система: | Windows Embedded CE 6.0 |
| Пам'ять: | 128 Мбайт RAM; 1 Гбайт Флеш |
| Слоти розширення: | 4 Гбайт TF (стандарт), максимум 32 Гбайт |
| Дисплей: | 2.8" QVGA підсвічування TFT-LCD, 262,144 квітів. 240 x 320 (QVGA розмір), резистивні сенсорне скло |
| Клавіатура: | цифрова |
| Можливості програмування: | NET и C++ с использованием Microsoft Visual Studio 2005&2008 или версии выше. Комплект разработчика, имеющий программное обеспечение (SDK) |
| Параметры сканера: | Лазерный (Motorola Symbol SE955) или 2D Imager(Motorola Symbol SE4500 CMOS) |
| Тип штрих-кодов: | UPC/EAN, Code128, Code39, Code93, Code11, Interleaved 2 из 5, Дискретная 2 из 5, Китайская 2 из 5, MSI, RSS и пр. |
| Интерфейс подключения: | USB |
| Bluetooth: | Class 2, 3-5 M |
| Wi-Fi: | muRata IEEE 802.11b/g |
| Пылевлагозащита: | IP54 |
| Ударопрочность: | 1.2-м drop test на 6 сторон (бетонный пол, при рабочей темп.); 1,000 падений с высоты 0.5 м, падения на все 6 сторон ТСД |
| Акумулятор: | li-ion - полімерна батарея (3.7 В / 3200 маг) |
| Робоча температура: | від -20 до +50°C |
| Температура зберігання: | від -25 до +70°C |
| Вологість (без конденсату): | від 5% до 95% без конденсації |
| Вага (г): | < 300 г (з батареєю) |
| Габарити (мм): | 148 x 67 x 31 мм |
| Колір: | Темно-сірий |
| Комплект поставки: | Комплект поставки (Термінал, акумулятор, зарядний пристрій/адаптер, кабель передачі даних, стилус, чохол, ремінець, 4 Гб micro SD(TF) карту, захисна плівка) |
| Виробник: | Savio (Тайвань) |
Модельний ряд:
ТСД Savio HHT-2000 - 1D - Лазерний сканер, Windows Embedded CE 6.0, 128 Мбайт RAM/1 Гбайт Флеш, Bluetooth, Wi-Fi
ТСД Savio HHT-2000 - 2D - 2D Imager, Windows Embedded CE 6.0, 128 Мбайт RAM/1 Гбайт Флеш, Bluetooth, Wi-Fi

