Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фіскальний реєстратор IКС-Е810T
Електронний контрольно-касовий реєстратор IКС-Е810Tвикористовується під час вуличного й безнадійного розрахунку з покупцями, які продаються товари та послуги на підприємствах торгівлі, громадського харчування, у сфері послуг, під час продажу ювелірних виробів, під час внесення платежів за послуги стільникового зв'язку мобільних операторів, у ломбардах.
| Кількість товарів: | 8660 |
| Кількість символів у назві товару: | 75 |
| Максимальна кількість різновидів оплати: | 10: карткою, кредит, чеком, міліграмом, ваучером, електронні гроші, страхова плата, плата, оплата |
| Кількість і тип звітів: | Кількість денних Z звітів: 3600 |
| Налогові групи з позитивним підсумком: | 6 |
| Налогові групи з негативним підсумком: | 6 |
| Контрольна стрічка: | КСЕФ |
| Швидкість друку: | 150 мм/сек |
| Ширина паперу: | 57,5 мм або 80 мм |
| Максимальний діаметр рулону: | до 83 мм |
| Кількість символів у рядку: | 47 |
| Модель принтера: | Epson ТМ-T810F |
| Наявність автообрізувача: | є |
| Датчики: | наявності паперу |
| Тип дисплея: | немає |
| Індикатор покупця: | Опція: IKC-Л-2x20, IKC-РКІ-2х16, Datecs DPD Mini |
| Робоча температура: | +5°C … +45°C |
| Вологість: | 10–90% |
| Джерело живлення: | 220 В, 50 Гц; адаптер 24 В, 2 А |
| Інтерфейс: | 1 x USB, 1 x RS-232 (1 x RJ-45(8P8C)), 1 x RJ-11 (діжна скринька 24 В), 1 x RJ-11 (індикатор покупця) |
| Канали доступу в інтернет: | 1 x Ethernet |
| Габарити: | 146 x 140 x 199 мм |
| Цвет: | чорний, білий |
| Виробник: | ІКС (Украина) |





