Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
POS-монітор Posiflex TM-3110
Сенсорний POS-монітор TM-3110 із серії безрамкових рішень компанії Posiflex звертає на себе увагу не тільки стильним дизайном, але й поліпшеними технічними характеристиками.
«Плашетний» тип панелі без рамки візуально збільшує корисну площу екрана, підвищує якість зображення, знижуючи у такий спосіб стомлюваність очей касиру впродовж робочої зміни.
| Тип монітора: | сенсорний |
| Тип сенсорної панелі: | резистивна |
| Ресурс сенсорної панелі: | 35 млн касаний в одну точку |
| Екран: | 9,7" TFT LCD, вологозахищений |
| Максимальна роздільна здатність | 1024 х 768 |
| Кут огляду: | 70° у всіх напрямках |
| Контрастність: | 500:1 |
| Час відгуку: | 20 мс (Raising)/20 мс (Falling) |
| Яскравість: | 270 лк |
| Угол наклона, град.: | 20° - 85° |
| Умови експлуатації: | температура 0 °C — +40 °C за відносної вологості 20-90% |
| Інтерфейс: | Сенсорна панель — USB; Монітор — VGA |
| Габаритні розміри: | 206 x 244,5 x 187,5 мм |
| Маса: | 1,69 кг |
| Цвет: | чорний |
| Виробник: | Posiflex (Тайвань) |
— 9,7-дюймовий TFT LCD-екран (1024х768)
— Гумова сенсорна панель
— Яскравість 270 лк
— Контрастність 500:1
— Кут огляду 70°/70°/70°/60°
— Час відгуку 20 мс (Raising)/20 мс (Falling)
— Регулювання кута нахилу екрана від 20° до 85°
— Інтерфейси: 1хUSB.

